Gelişen Türkiye'nin dinamik, artı değerler üreten ajansı Medusa Plus, kurulduğu günden beri pazarlama yönetimi, pazarlama destek hizmetleri, satış destek ve tanıtım aktiviteleri ile tam servis organizasyonlar, internet, dijital medya ve mobil iletişim alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarına çözümler sunuyor.

Geniş bir üretim ve altyapı desteğine sahip Medusa|Plus yukarıda belirtilen alanlarda 7'si yönetici kadrosunda olmak üzere toplam 24 kişilik bir ekip ile hizmet üretmektedir. Ayrıca geniş kapsamlı işbirliği yürüttüğü çözüm ortakları ile beraber temsil ettiği kitle yüzleri geçmektedir.

Hizmet verdiği alanlarda önemli projeler üreten Medusa|Plus, müşterileri ile uzun soluklu kalıcı ilişkiler kurmaktadır. Bu bakış açımız müşterilerimizin de hedef kitleleri ile kalıcı ilişkiler kurmasını sağlamakta ve bu sonuç projelerin uzun vadeli olmasını sağlamaktadır.

Pazarlama Destek Hizmetleri, Organizasyonlar ve Halkla İlişkiler stratejileri alanlarındaki tecrübemizi, ileri derecede gelişmiş ve mühendislik hizmetleri ile desteklenmiş teknik altyapımız ve her konuda düzgün çalışan çözüm ortaklarımız ile en üst seviyede ar-ge yaparak geliştirdiğimiz kurumumuza özel kuramlarımız ile her türlü çözümü geliştirebilecek şekilde yapılandık. Bu çözümleri, müşterilerimizin alternatif pazarlama iletişimi stratejileri doğrultusunda etkili ve creative çözümler üretmeleri için sunduk.

Müşterilerimizin sadece varmak istedikleri hedefleri dinledik, bu hedeflere hangi yoldan ve nasıl varacaklarını ise biz belirledik, bazen saatlerce bazen günlerce süren ve şiddetli beyin fırtınaları ile sanat yönetmenimizden, art direktörümüze, İş geliştirme müdürümüzden, uygulamacılarımıza kadar herkes aynı heyecan ve creative düşünce ile müşterilerimizi beklentilerinin ötesinde bir dünyaya taşıdık.

Görevimiz, tanıtım, pazarlama ve iletişim yöntemlerine bilgi birikimimizi kazandırarak en ideal çözümleri üretmek... Tüm projelerinde titiz ve profosyonel bir çizgi izleyen Medusa|Plus, her zaman dürüst, sadık ve çalışkan bir anlayış içerisinde çalışmaktadır. Bunu yaparken her türlü donanım, araç ve gereci düzgün bir altyapıda kullanır ve her zaman düzgün raporlama yaparak işin amacına ulaşmasını sağlar.

Internetin bir reklam mecrası olmaktan çıkıp, reklamın internetin araçlarından sadece bir tanesi olduğu günümüzde öncelikle web sitesi tasarımı ve etkileşimli yazılımlar başta olmak üzere, veri tabanı oluşturma ve yönetme, veri tabanı analizi , telemarketing, business-to-business (B2B) ve business-to-customer (B2C) projeleri , E-marketing ve E-CRM çözümleri , Kampanya planlama ve yönetimi, reklam planlama ve satınalma alanlarında tam bir interaktif ajans olarak çalışmaktadır.

Müşterilerimiz için en uygun iş modellerini belirlemekle işe başlıyor ve bu yöndeki gelişmelere göre iletişim stratejilerini oluşturuyoruz. Geliştirip uyguladığımız iletişim stratejileri, tüketici ve marka arasındaki ilişkiyi ömür boyu sürdürmeyi hedefleyen müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlıyor.
MCG Plaza Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Cad. No:22/D Kat:3 Çekmeköy / İSTANBUL Tel: 0216 444 0 891 Fax: 0216 340 3944 E-mail: info@medusaplus.com      
TURKCELL - TURKCELLFEST '05
TURKCELL- STAR WARS GALA
YAPI KREDİ - WORLD ÇOCUK FESTİVALİ
GNÇTRKCLL-AFM VE YKM STAND AKTİVİTESİ
PINAR - MARKET AKTİVİTELERİ
GNÇTRKCLL - ÖSS PARTİ 2005
GNÇTRKCLL - MTV NEW YORK SEYAHATİ 2005
WORLD İLE BİR YAZ GECESİ - MAYIS 2005
GNÇTRKCLL 40 Derece
GençTurkcell San Francisco Dil Kursu' nda.
Vitra Banyo Şenliği Road Show
GençTurkcell'liler Rock'n Coke'da.
YAPI KREDİ 61. YIL KUTLAMASI
CARGILL WEB SİTESİ YAYINDA
"WORLDCARD ""Kazı Kazan"" KAMPANYASI"
Gelecek Turkcell'le Bilişim Fuarındaydı !
GnçtrkcllFest Üniversite Kampuslerinde….
Gnçtrkcll Okula Dönüş Kampanyası
Gnçtrkcll Apple Teknoloji Fuarı’nda
Özdiller %50 İndirimli Dil Kursu
Trend Show '04 - Pınar
Bebek ve Çocuk Fuarı '04 - Pınar
Apple Günleri - Yapı Kredi World
Turkcell Marka 2005, Uluslararası Marka Konferansı İçerik Sponsoru
Trend Show '06 - Lipton
Trend Show '06 - Gnçtrkcll
Bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası
Ali Poyrazoğlu, Ben Eskiden Küçüktüm gnçtrkcll Özel Gösterimi
!f Istanbul Bağımsız Filmler Festivali gnçtrkcll Özel Gösterimi
Gnçtrkcll Türkiye’nin En Fanatik Taraftarlarını Aradı!!!
Motorola MotoOyun Aktivitesi
Avon Dünya Kadınlar Günü Aktivitesi
WorldCard Yılbaşı Aktiviteleri
WorldCard Joker Vadaa Aktivitesi
Gnçtrkcll Moto GP Aktivitesi
Gnçtrkcll 1. yılını De La Guarda ile kutladı.
Lipton Kargo Unplugged Konseri
Lipton İstanbul’da Üniversite Kampuslarında
Lipton Ice Tea Tadım ve Kazı Kazan Aktiviteleri
World Da Vinci’nin Şifresi Özel Gösterimi
GnçtrkcllFest 06
Avon Güzellik Karnavalı 2006
Avon Salma HAYEK / “Ask to Dust” Film Galası
Avon Sinema Projesi